fit w kazdym wieku

biegi

Wiosenny Bieg Radia Wrocław

 W niedzielę brałam udział w zawodach biegowych organizowanych przez Radio Wrocław . To moje trzecie uczestnictwo w biegach organizowanych przez tą rozgłośnię . Kilka dni wcześniej skorzystałam z treningu organizowanego przez grupę biegowa radia a prowadzoną przez trenerkę Weronikę Machowską . Profesjonalny trening , świetna zabawa , nowi ludzie , nowe doświadczenia i znajomości i jeszcze niespodzianki od organizatora oraz rozpisany trening na cały tydzień ,  wysłany na maila do każdego uczestnika . Plan treningowy uwzględniający przygotowanie do startów na 5 , 10 km i do półmaratonu . Bardzo przydatne .

A wracając do samego Wiosennego Biegu Radia Wrocław to świetna organizacja , dobrze przygotowana trasa , oczyszczona z połamanych gałęzi ( dzień wcześniej była wichura i ulewa ) Pogoda jak na zamówienie ,  słoneczna . Transmisja na żywo , wywiady z uczestnikami :))

Zdjęcie użytkownika Ewa Mazurczak.

  były tez elementy wiosenne w strojach biegaczy :))

Zdjęcie użytkownika Ewa Mazurczak.

Przy okazji zrobiłam tez " życiówkę " na tym dystansie ( 6 km ) i byłam pierwsza w swojej kategorii wiekowej :))

Medale na mecie , woda , owoce i cos słodkiego , a na koniec dekoracja zwycięzców .

Przy okazji tego biegu poznałam w realu  osoby z którymi znamy się tylko z fb , należymy do tych samych grup lub bierzemy udział w wydarzeniach często charytatywnych tak jak np.. ostatnio w biegu wirtualnym dla Oliwki .

Zdjęcie użytkownika Fitwkazdymwieku Fitwkazdymwieku.

Oczywiście biegi z Radiem Wrocław już są na stałe  wpisane do mojego kalendarza biegowego .

Po południu zaliczyłam jeszcze ponad 6 km bieg z moją grupa biegowa , z która przygotowujemy się do Biegu Kobiet we Wrocławiu tak więc parę kilometrów  dla Oliwki się nazbierało  https://www.facebook.com/hashtag/druzynaoliwki?source=feed_text&story_id=1136909996431383

Zdjęcie użytkownika Kobieta w biegu.

.